kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Chyby v seriálu1.) [logické chyby] Když Ross přijde vysvětlit Rachel, proč si nezačal s její sestrou, tak si Rachel v jednom záběru vyhrne rukávy a založí ruce. Ale v dalším prostřihu už má rukávy pod loktem a v dalším dokonce úplně dole!

(chyba z epizody Jak Chandler nedokázal plakat)

2.) [faktické chyby] Když Rachel přiběhne do Central Perku a Monica jí představuje její partu, Rachel se se všemi, kromě Rosse, vítá, jako by je nikdy neviděla. Jenže se dále dozvídáme, že Chandlera už zná s dřívějška a že se spolu líbali.

(chyba z epizody Zrušená svatba)

3.) [logické chyby] Když Phoebe sedi u telefonu a čeká až bude na řadě s reklamací, jdou ostatní přátelé do divadla . Když se Monika a Rachel vrátí, ptají se Phoebe, jestli ji to pořád baví a ona na to, že se zabavila. Monika jde do svého pokoje a Rachel do svého, ale tam zistí, že jim to Phoebe přestěhovala a tak jde Monika do pravého a Rachel do levého. Ale když ráno Monika vstala vyšla s toho levého kde měla věci Rachel.

(chyba z epizody Cholerik)

4.) [ostatní] Když se Joyemu porouchá auto, tak volá Chandlerovi a nazývá ho Joye místo Chandlere.

(chyba z epizody Chandler překročil čáru)

5.) [logické chyby] Když se Monica, Phoebe a Joey snaží vypátrat, s kým čeká Rachel miminko, Joey nadhodí, že asi před měsícem strávil s Rachel nějaký muž noc, ale že neví, kdo to byl. Jenže když potom Rachel vypráví, jak přišla do jiného stavu, Joey věděl, že ten muž byl Ross.

6.) [posloupnost] Když Chandler píše vzkaz Joeymu na tu tabulku, co má Joey na dveřích, tak to červený posunovátko, čím se to nejspíš maže, je pokaždé někde jinde. Když to píše, tak je na pravé straně, ale když pak odchází z Monikou, tak je na levo a pak když už je Chandler s Joeym, tak je zase na pravo

(chyba z epizody Mac a C.H.E.E.S.E.)

7.) [faktické chyby] V některých dílech je na dveřích bytu Joeyho a Chandlera číslo 19 a někdy 4, u bytu Monicy a Rachel je někdy 20 a někdy 5 (většinou je tam ale 19 a 20). Že by se tolikrát stěhovali?

Zdroj: serialzone.cz» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist