kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Browsing » Novinky

PF 2010

PF 2010

Všem přejeme mnoho úspěchů, štěstí a všeho, co si přejete

v Novém roce 2010

Jennifer Aniston je konečně těhotná

Jennifer Aniston je konečně těhotná

Bývalá hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston konečně dosáhla svého vytouženého cíle. Devětatřicetiletá herečka, kterou dlouhodobě provázely trable s láskou, se tak může těšit dokonce na pořádně velké rodinné štěstí.
Drobnou blondýnku totiž lékaři potěšili radostnou zprávou, že je po sériích pokusů o umělé oplodnění skutečně těhotná. A navíc očekává hned dvojčata.
S bombastickou zprávou přišel jako první [...]

Eshop - DárkyNET.cz - DOPORUČUJEME

Eshop - DárkyNET.cz - DOPORUČUJEME

Nevíte co koupit známým za vánoční dárky? Nebo sami nevíte, co byste si přáli? Chtěli bychom Vám doporučit z našich dobrých zkušeností nový eshop www.darkynet.cz, který nabízí velké množství originálních dárků pro všechny věkové kategorie, muže i ženy.

Dárky jsou roztříděné do několika kategorií:
- Originální dárky
- Moderní dárky
- Srandovní dárky
- Alkohol a párty dárky
- Dárky z [...]

Přátelé ve filmu budou!

Přátelé ve filmu budou!

Na novinkách.cz se objevil článek, že náš oblíbený seriál Přátelé nakonec bude mít i celovečerní film. Po vzoru seriálu Sex ve městě se i tvůrci oblíbeného sitcomu Přátelé pokusí slavnou šestici oživit na stříbrném plátně. Filmové zpracování Přátel se rozjelo a do kin by měl snímek vstoupit v roce 2011. Objeví se v něm všichni, [...]

Výměna ikonek (odkazů)

Výměna ikonek (odkazů)

V případě, že máte zájem o výměnu ikonek nebo odkazů, tak nám neváhejte napsat na email: info@prateleonline.com.com.
Vždy uveďte odkaz na Vaší stránku!
Naše ikonky:
88×31

<a href=”http://www.prateleonline.com” title=”Přátelé, Přátelé online, seriál Přátelé” target=”_blank”><img src=”http://www.prateleonline.com/88×31icon.jpg” alt=”Přátelé, Přátelé online, seriál Přátelé”></a>
————-
Pokud jde pouze o vložení zpětného odkazu, tak:

<a href=”http://www.prateleonline.com” target=”_blank” title=”Přátelé, Přátelé online, seriál Přátelé”>Přátelé online</a>

Chandler ujiždí na Falloutu

Chandler ujiždí na Falloutu

Matthew Perry alias Chandler Bing ze seriálu Přátelé na sebe prásknul v populární  americké talkshow The View, že musel vyhledat lékařskou pomoc z dlouhého hraní hry Fallout 3 na svém XboX 360. Dokonce mu doktor musel píchnout několik injekcí kvůli opotřebení svalů a šlach, aby ho bolest rozbolavěných rukou přešla.
Nikdo by nic neměl přehánět [...]

Jennifer Aniston chce adoptovat dítě!

Jennifer Aniston chce adoptovat dítě!

Blesk napsal: Herečku Jennifer Aniston (40) omrzelo čekat na toho pravého muže, a protože biologické hodiny neúprosně tikají, pořídí si dítě sama. V kalifornské adopční agentuře už začala vyřizovat veškeré nezbytnosti a pro dítě má doma dokonce zařízený pokojíček.

Jennifer Aniston (Přátelé, Riskni to s Poly, Marley a já) byla dlouho nešťastná, že všechny její [...]

Zapojte se nebo se staňte členem

Zapojte se nebo se staňte členem

Milujete seriál Přátelé? Chtěli byste přidat ruku k dílu a zapojit se do fungování našich stránek? Nebo nám chcete jen jednorázově občas něco poslat co souvisí se seriálem? Neváhejte nám napsat! Hledáme kohokoliv, kdo by se chtěl aktivně zapojit - psát aktuality jak o seriálu, tak hercích nebo ze zákulisí, přidávat nejrůznější zajímavosti, videa, fotky, [...]

Velká šance pro Vás na přivýdělek

Velká šance pro Vás na přivýdělek

Vážení návštěvníci,

chtěl bych Vám nabídnout velkou příležitost. Dozvěděl jsem se s předstihem o vstupu jedné velké a úspěšné firmy z USA na náš trh v ČR. A to je obrovská šance - možnost zapojit se ještě před vstupem na trh a být tak mezi prvními! Dobré načasování je vždy tou hlavní výhodou všech nejúspěšnějších lidí.

Jedná se o firmu [...]Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist