kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Vedlejší postavyChandlerova rodina

Charles Bing

Charles Bing je otec Chandlera Binga. Charles Bing je transvestita, který si vzal Noru Tyler Bingovou. Má vlastní show v Las Vegas, která se jmenuje Viva Las Gaygas a vystupuje pod pseudonymem Helena Handbasketová.

Hraje ho Kathleen Turnerová

Nora Tyler Bingová

Nora Tyler Bingová je matka Chandlera Binga. Píše romány pro dospělé, s Charlesem Bingem se rozvedla při zjištění jeho sexuální orientace. Jejich rozvod naučil Chandlera používat humor jako obranný mechanismus.

Hraje ji Morgan Fairchildová.

Rossova a Moničina rodina

Jack Geller

Jack Geller je otcem Moniky a Rosse a manželem Judy Gellerové.

Jack Geller je znám svými kyselými komentáři, často adresovanými Britům. Také tajně kouří cigarety, při objevení cigaret Rossem říká, že jsou Judyny.

Hraje ho Elliott Gould

Judy Gellerová

Judy je matkou Moniky a Rosse a manželkou Jacka Gellera. Je přehnaně kritická vůči Monice, často kvůli neúspěchům ve vztazích a favorizuje Rosse. Její kritika Moniky se vrací v Moničině závislosti na pořádku a uklízení. Je to typická židovská matka.

Hraje ji Christina Picklesová.

Rachelina rodina

Leonard Green

Leonard Green je otec Rachel Greenové. Je přehnaným perfekcionistou, který požaduje po svých dětech jen to nejlepší. On a jeho manželka se rozvedli krátce (ve 2. sérii) po nezdařené svatbě Rachel a jejího někdejšího přítele Barryho. Zatímco vztah mezi Leonardem a Rachel nevypadá jako ideální, on říká svým přátelům že Rachel je jeho jediné dítě.

Hraje ho Ron Leibman

Sandra Greenová

Sandra Greenová je matka Rachel Greenové. V jednom díle po rozvodu s Leonardem Greenem se ptá Rachel a Monicy na otázku „Co je nového v sexu?“. Také při lesbické svatbě Rossovy bývalé manželky Carol a její přítelkyně Susan tančí s opravdu tlustou ženou.

Hraje ji Marlo Thomasová

Amy Greenová

Amy je setrou Rachel, v seriálu objeví dvakrát, pokaždé má problémy s přítelem. Plete si jméno Emmy, dcery Rosse a Rachel, říká ji Emmitt nebo Ella. Později nechá Elle propíchnout uši, Rachel i Ross jsou rozezleni a naznačí Amy aby odešla.

Hraje ji Christina Applegatová

Jill Greenová

Jill se v seriálu objevuje v šesté sérii, přijde k Rachel s tím, že chce začít nový život, jako začala Rachel. Později jde k nelibosti Rachel na schůzku s Rossem.

Hraje ji Reese Witherspoonová

Phoebina rodina

Frank Buffay senior

V seriálu se objeví pouze po smrti Phoebiny babičky (své matky), často je zmiňován Phoebe.

Hraje ho Bob Balaban

Frank Buffay junior

Frank je nevlastní bratr Phoebe Buffayové, který se jmenuje stejně jako jejich otec Frank Buffay. V seriálu se objeví při jednom z hledání otce Phoebe, ukáže se, že otec měl ještě jednu kompletní rodinu. Frank je podobně zvláštní jako jeho sestra, byl zatčen za krádež ptačích vajec, vlastní psa jménem Tumor (Nádor) a věří že masérka je eufenismus pro slovo šlapka. Myslí si tak, že jeho sestra je prositutka.

Ve třetí sezóně Frank oznámí Phoebe, že chodí se svojí učitelkou, paní Knightovou, kterou hraje Debra Jo Ruppová. Později si ji i vezme.

Hraje ho Giovanni Ribisi

Uršula Pamela Buffayová

Uršula byla postavou v sitcomech Jsem do tebe blázen a Přátelé, je dvojčetem Phoebe.

V seriálu Jsem do tebe blázen hrála servírku. V seriálu přátelé byla pornohvězdou, přítelkyní Joeyho, bláznivou servírkou. Také věděla o tom, že jsou o rok starší, věděla podrobnosti o matce, …

Hraje ji Lisa Kudrowová

Phoebe Abbottová

Phoebe Abbotová je pravou matkou Phoebe a Uršuly, v seriálu se objeví, když Phoebe objeví, že nejlepší kamarádka její matky žije v Montauk, miluje erotiku a poezii.

Hraje ji Teri Garrová

Děti

Ben Geller

Ben je Rossův syn, který žije s Carol a Susan. Narodil se na konci 1. série.

Hraje ho Cole Sprouse

Emma Gellerová Greenová

Ema je dcerou Rosse a Rachel, která byla počata nechtěně. Rachel se však rozhodla si ji nechat a vychovat ji sama. Přestože Ross a Rachel do konce seriálu již nenavázali vážnější vztah, je to právě Ema, která je stále spojovala.

Hrají ji Elizabeth a Genevieve Davidsonová

Další postavy

Gunther

Gunther je postava provozního kavárny Central Perk, kterého hraje James Michael Tyler. Mluví holandsky, je zamilovaný do Rachel, má velmi světlé vlasy a jako jediný z celého štábu umí obsluhovat pressovač. Také je kuřákem, stejně jako Chandler, to se ukáže v epizodě, kde Chandler kouří v kavárně.

Je zamilovaný do Rachel po celou dobu děje. Několikrát se za to zlobí na Rosse, několikrát ho tím naštve. Také prozradí Rachel, že se Ross vyspal s dívkou od kopírky poté, co si dali pauzu. V posledním dílu seriálu, než Rachel „odjede“ do Paříže, jí řekne, že ji miluje.

Hraje ho James Michael Tyler

Susan Bunchová

Susan se v seriálu objevuje už na začátku, je lesbickou partnerkou Rossovy exmanželky Carol. Ona je ženou, se kterou se Carol seznámí a poté se spolu nechají i oddat.

Hraje ji Jessica Hechtová

Mike Hannigan

Mike Hannigan je přítel a později i manžel Phoebe. Hraje na klavír, má bohaté a vznešené rodiče. S Phoebe se seznámí, když Joey domlouvá rande Phoebe a ona jemu. Joey zapomene přivést svého přítele a napadne ho jméno Mike, tak přijde do kavárny a zavolá Mikeovo jméno nahlas, ozve se jeden muž. Vezme ho na schůzku s Phoebe. Později se setká i s bývalým přítelem Phoebe vědcem Davidem. Na Barbadosu požádá Phoebe o ruku, která ho odmítne, Mike ji požádá o ruku ještě později v New Yorku, tentokrát již úspěšně.

Hraje ho Paul Rudd

Janice Litman Goralnik

Janice Litman Goralnik (rozená Hosenstein) několikrát chodila s Chandlerem a jejich vztah byl ukončen tím, že Chandler měl odjet do Jemenu. Nakonec do Jemenu opravdu odletěl, ale vrátil se zpět. Janice je známá svým vysokým hlasem a rčením „Ách … můůj … Bóóže!!“.

Hraje ji Maggie Wheeler

Richard Burke

Dr. Richard Burke je oftalmolog, který léčil Moniku a Rosse v dětství. Později začal chodit s Monikou. V 5. sérii si Moniku chtěl i vzít, ona si nakonec vzala Chandlera. Richard je přítel rodičů Rosse a Moniky. Proto byl pro ně velký šok, když zjistili, že Richard, který je od Moniky starší o patnáct let, chodí s jejich dcerou. Ve svém životě miloval jen dvě ženy, jednou z nich byla jeho bývalá manželka Barbara a drouhou právě Monika. S Barbarou má již dospělého syna. Naposledy jsme se s ním viděli v 7. sérii, když si chtěl moniku vzít za ženu.

Hraje ho Tom Selleck

pan Heckles

Pan Heckles žije v bytě pod Moničiným bytem, stěžuje si na nadměrný hluk Rachel a Moniky, později zemře a odkáže všechen majetek Dvěma hlučným slečnám shora. Chandler si myslí, že žije stejný život jako žil on.

Hraje ho Larry Hankin

Estelle Leonard

Estelle Leonardová je Joeyho agentka, kterou hraje June Gableová. Většina rolí, které Joeyimu dohodí nejsou moc úspěšné, až na roli Dr. Drakea Remoraye a roli v seriálu Mac a C.H.E.S.E. Snad v každém svém vystoupení v seriálu kouří. Dalším jejím klientem je Al Zeeboker, který ve svém vystoupení jí papír. V deváté sérii zemře. Joey se to dozví tak, že mu Al Zeeboker nechá vzkaz na záznamníku o tom, kde bude pohřeb. Phoebe v tu dobu nechtěla, aby se to dozvěděl a proto předstírá po telefonu Estelle. Naposledy mu zavolá po tom , co se Joey dozví o smrti Estelle, což ho docela vyděsí. Naposled tak mohl Estelle poděkovat a popřát jí krásný posmrtný život.

Hraje ji June Gable

Marcel

Marcel je Rossův malý opičák, kterého si pořídil v první sérii. Ross jej později daruje do zoo v San Diegu, protože Marcel je příliš přitahován druhým pohlavím. Později je ukradnut ze zoo a také se objeví ve filmu Outbreak 2.

Hraje ho šimpanz Katie

Kuře a Kachna

Kuře a Kachna jsou kuře a kachna Joeyho a Chandlera, poprvé se objeví v epizodě Kuře a Kachna. Později je budou chtít dá pryč, ale nakonec je kvůli hrozbě eutanázie nikomu nedají. V poslední epizodě koupí Joey Kuře juniora a Kachně juniora, které chce dát Chandlerovi a Monice do nového domu, zde se také dozvídáme, že staré Kuře a Kachna žijí podle Joeyho na farmě pro starou drůbež, což mu namluvili ostatní přátelé, aby nevěděl, že zdechli.

Tlustej naháč

Tlustej naháč je tajemná postava žijící přímo naproti oknu Moničina bytu. V seriálu se objeví jen dvakrát, když usnul a přátelé si myslí, že možná zemřel a když ukáže na kameru svůj zadek. Také se jednou setká s nahým kamarádem, nahým kamarádem v této scéně je nahý Ross.

Eddie Menuek

Eddie se objevil ve třech dílech, po té, co se Joey odstěhoval do nového bytu. Chandler se s Eddiem potkali v supermarketu, Chandler zjistí, že Eddie nesnáší Pobřežní hlídku a že se i v dalších věcech liší. Chandler se seznámí s bývalou přítelkyní Eddieho Tilly. Eddie si myslí, že spolu spali. Chandler se rozhodne, že Eddie se musí odstěhovat.

Hraje ho Adam Goldberg

Alice Knight

Alice Knightová je manželka a učitelka Phoebina mladšího bratra Franka Jr. S Frankem se seznámili na hodině Ekonomie na střední škole.

Hraje ji Debra Jo Rupp

Jasmine

Jasmine je Phoebina kolegyně z masérského salonu, také se objevila jako spolubydlící Gunthera a servírka v Central Perku.

Hraje ji Cynthia Mann

Joanna

Joanna je vedoucí Rachel v Bloomindale’s, v několika epizodách byla partnerkou Chandlera, později byla zabita taxi vozem.

Hraje ji Alison LaPlaca

Mr. Treeger

Pan Treeger je domácí Monicy, Rachel, Joeyho a Chandlera, v jednom dílu rozpláče Rachel a Joey ho učí tacovat. Jednou se v seriálu objevil jak spolu s hasiči ničí dveřě Monicy a Chandlera, protože Rachel a Joey dostali na starost jejich byt zatímco oni byli na Líbánkách ale Monica a Chandler jim nedali klíče, tak řekli že tam uniká plyn

Hraje ho Michael D. Hagerty» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist