kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Matthew Perry (Chandler)Matthew Perry jako Chandler Bing měl dříve v popisu práce statistickou analýzu a rekonfiguraci dat ve velké mezinárodní firmě. Později se však začal pracovat v reklamní agentuře. V dětství ho poznamenal rozvod rodičů a od té měl problémy se ženami a jakýkoliv vztah pro něj byl frustrující, ale nakonec se oženil s Monikou a adoptovali dvě děti. Je charakteristický svým sarkastickým smyslem pro humor a tanečními kreacemi.

Chandler Bing

Chandler Muriel Bing je postava amerického televizního seriálu Přátelé. Hraje ho Matthew Perry. V šesté sérii si vzal Monicu, dlouhou dobu byl spolubydlícím Joeyho. Během seriálu se od Joeyho přestěhoval k Monice. Jeho rodiči jsou transvestita Charles Bing (zpívá jako žena v Las Vegas) a spisovatelka románů pro dospělé Nora Tyler Bingová.

Monica

Vztah s Monikou se začal rozvíjet při Rossově druhé svatbě v Londýně, kde si měl vzít Emily. Při depresi se spolu Monica a Chandler vyspali, později se dovídáme to, že se Monica chtěla vyspat s Joeym. Mezi Moniku a Chandlera se několikrát zamíchá oftalmolog Richard Burke. V poslední epizodě adoptují dvojčata a odstěhují se do domu na předměstí New Yorku.

Janice

V každé sérii se alespoň jednou objeví Janice, buď jako pronásledující žena, rádkyně Chandlera nebo přítelkyně Chandlera. Pro Janice je charakteristický její hlas, smích, vizáž a hlavně slova Ach můj bože!. Její celé jméno je Janice Litman Goralnik née Hosenstein a hraje ji Maggie Wheelerová.

Matthew Perry

Matthew Perry
Rodné jméno Matthew Langford Perry
Narození 19. srpen 1969
USA Williamstown, Massachusetts

Matthew Langford Perry (* 19. srpna 1969) je americko-kanadský herec nominovaný na cenu Emmy. Jeho nejznámější role je Chandler Bing v seriálu Přátelé. Další jeho velká role je role Matta Albieho v novém seriálu NBC Studio 60 na Sunset Bulváru.

Osobní život

Matthew Perry se narodil ve Williamstownu v Massachusetts herci Johnu Bennetovi Perrymu a Suzanne Perry Morrisnové (bývalá tisková mluvčí kanadského premiéra Pierra Trudeaua), kteří se rozvedli při jeho prvních narozeninách. Vyrůstal s matkou v Ottawě a hrál profesionálně tenis. V patnácti letech se přestěhoval do Los Angeles za otcem a filmovou kariérou. Začal studovat University of Southern California.

Kariéra

Začínal v seriálu Druhé šance (Second Chances). V devadesátých letech byl pozván Martou Kauffman a Davidem Cranem na natáčení seriálu Přátelé. Později hrál ve filmech jako jsou Tři do tanga, Můj soused zabiják, Můj soused zabiják 2 a Sloužit Sáře. Nyní hraje v seriálu Studio 60 na Sunset Bulváru a v roce 2007 měl premiéru film Numb.» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist