kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Matt LeBlanc (Joey)Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani je herec, který se stal známý za svou roli Dr. Drakea Remoraye v televizním seriálu Dny našeho života (Tak jde čas). Původem je Ital a má velkou rodinu. Je trochu méně bystrý, miluje jídlo a je velký sukničkář. Jeho největším přítelem je Chandler, se kterým bydlel do doby než se Chandler odstěhoval k Monice.

Joseph „Joey“ Francis Tribbiani, Jr. (* 1970) je postava amerického televizního seriálu Přátelé. Hraje ho Matt LeBlanc. Dlouhou dobu byl spolubydlícím Chandlera, později bydlel s Rachel, mezitím se od Chandlera odstěhoval do svého bytu, přistěhoval si k sobě šíleného spolubydlícího Eddieho a spolu s Chandlerem bydleli v Moničině bytu. V deváté a desáté série byl do Rachel i zamilovaný. Je hercem v seriálu Tak jde čas a je někdy pomalejší než ostatní z party. Pochází z italské rodiny, má sedm sester.

Matt LeBlanc

Matthew Steven LeBlanc (narozen 25. července 1967 v Newtonu, Massachusetts, USA) je americkým hercem nominovaným na Cena Emmy a Zlatý Glób. Jeho nejznámější role je Joey Tribbiani v seriálu Přátelé a v seriálu Joey.

Matt LeBlanc
Rodné jméno Matthew Steven LeBlanc
Narození 25. červenec 1967
USA Newton, Massachusetts
Choť Melissa McKnight (2003 - 2006)

Osobní život

Narodil se otci s irskými, holandskými, britskými a francouzskými kořeny a matce s italskými kořeny. V roce 1985 vystudoval střední školu v Newtonu. Má mladšího bratra Justina LeBlanca. Jméno LeBlanc ve francouzštině znamená bílý. 3. května 2003 uzavřel manželství s Mellisou McKneightovou a 8. února 2004 se jim narodila dcera Marina Pearl LeBlanc. Narodila se s vrozeným benigním nádorem na mozku. 6. října 2006 se rozvedli. Nyní chodí s herečkou ze seriálu Joey Andreou Andersovou.

Kariéra

Před zahájením kariéry herce byl Matt LeBlanc modelem. Jeho fotografie byla v roce 1991 na obálce časopisu Spartacus International Gay Guide. Později hrál ve videoklipu Alanis Morissette Walk Away. Později hrál v seriálu Přátelé a v několika filmech jako jsou Ztraceni ve vesmíru, Charlieho andílci. V květnu roku 2006 bylo ukončeno i vysílání seriálu Joey.» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist