kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Lisa Kudrow (Phoebe)Lisa Kudrow jako Phoebe Bufetová (později Phoebe Bufetová-Hanniganová) je potrhlá masérka a folková zpěvačka. Měla těžké dětství, které se podepsalo na její výstřednosti. Má identické dvojče Uršulu, se kterou se však nestýká. Je vegetariánka a svému nevlastnímu bratrovi porodila trojčata. V poslední řadě seriálu se provdala za Mika Hannigana.

Phoebe Bufetová

Phoebe Rose Bufetová (v anglickém originále Buffay nyní Hanniganová) je smyšlená postava v americkém televizním seriálu Přátelé. Role Phoebe patří k Lise Kudrowové.

Phoebe je bláznivá žena, masérka a folková písničkářka. Phoebe je tzv. dítě ulice, od čtrnácti let žije na ulici. Z okruhu jejích dávných kamarádů se rekrutují i lidé, kteří jsou na okrajích společnosti jako zloději a kapsáři. V jednom z dílu se dozvídáme, že Phoebe přepadla Rosse a vzala mu jeho vlastnoručně kreslený komiks Malý vědec. Později bydlí s Monicou a tak se seznamuje s celou partou. Stěhuje se od Moniky kvůli její posedlosti mít věci na pravém místě. Jednu dobu bydlí i s Rachel. Umí francouzsky.

Phoebe má bratra Franka. Jemu a jeho starší ženě (původně profesorce) porodí trojčata. Má sestru dvojče Ursulu, která vystupuje v seriálu Jsem do tebe blázen, biologickou matku Phoebe Abbotovou a otce Franka Buffaye Sr. Phoebe má babičku, která se o ní stará a která jí pujčuje taxi.

Vztahy


Phoebe měla spoustu „úletů“ a krásných románků. Chodila se dvěma muži najednou, randila s policajtem, psychiatrem a dokonce i s ruským diplomatem. Jedním z nich byl vztah ruským s vědcem Davidem, který ovšem odjíždí do Minsku. Později se znovu setkávají, ale ona už chodí s Mikem Hanniganem, za kterého se i provdá.

Osobnost


Nazpívala píseň Smraďoch o špinavé kočce. Je ochránkyní zvířat, a proto nejí maso.

Lisa Kudrow

Lisa Kudrow
Narození 30. červenec 1963 (45 let)
USA Encino, Kalifornie
Choť Michel Stern (1995-)
Cena Emmy
Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komediálním seriálu
1998 - Přátelé

Lisa Valerie Kudrow (narozena 30. července 1963) je americká televizní herečka a příležitostná modelka. Její nejznámější role, je role Phoebe v seriálu Přátelé.

Kariéra

Její první větší role byla role Uršuly Bufetové v seriálu Jsem do tebe blázen, tato role Lisu dovedla k hlavní roli identického dvojčete Ursuly, Phoebe v Přátelích. Za tuto roli v roce 1998 dostala Cenu Emmy.

Osobní život

Lisa Kudrow se narodila v Kalifornii, má jednu sestru a dva bratry. Studovala střední školu ve Woodland Hills a vystudovala bakalářský stupeň na Vassar College v biologii. Jejím manželem je Michel Stern, brali se 27. května 1995, 7. května 1998 se jim narodil syn Julian Murray.» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist