kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Courteney Cox (Monica)Courteney Cox jako Monica Gellerová (později Monica Gellerová-Bingová) je Rossova sestra a šéfkuchařka v luxusní restauraci Javu (dříve v jiných resturacích, např. U Alessandra). Během dospívání měla problémy s obezitou. Je posedlá pořádkem, uklízením a čistotou. Žije v bytě po babičce a je velmi soutěživá. V minulosti měla vztah s rodinným známým Richardem, ale nakonec si začala s Chandlerem, za kterého se provdala.

Monica Gellerová

Monica E. Gellerová Bingová (* 1970) je postava amerického televizního seriálu Přátelé. Hraje ji Courteney Cox. Jejím bratrem je Ross Geller, otcem je Jack Geller a matkou je Judy Geller. Manželem Monicy je Chandler Bing, kterého poznala jako spolubydlícího bratra na koleji. Monika byla v dětství tlustá.

Kariéra

Monica je kuchařka, která je závislá na čistotě a nesnáší nepořádek. Její nejlepší kamarádka ze střední je Rachel Greenová, která se k ní v prvním díle přistěhuje. Monica pracuje jako šéfkuchařka, s Phoebe založí cateringovou společnost. Pracuje ve stylové kavárně Moondance Dinner, později začne pracovat v luxusní restauraci u Allesandra. Jakmile se má její manžel Chandler stěhovat za prací do Tulsy v Oklahomě, začne pracovat jako šéfkuchařka v restauraci Javu.

Vztahy

V prvních dílech seriálu chodila Monika s milionářem Pete Beckerem, který ji vzal na první rande na pizzu do Itálie, poté se z něj stal wrestler. Později se do Moničina života dostala postava Dr. Richarda Burkeho, přítele jejich rodičů a jejího oftalmologa.

Na konci čtvrté série se začne rozvíjet vztah Moniky a Chandlera. Při svatbě Rosse a Emily se spolu v Londýně poprvé vyspali. Dlouho svůj vztah před ostatními tajili, postupně na ně ale všichni přišli. Na konci šesté série požádá Chandler Moniku o ruku, ovšem vše se zkomplikuje návratem Richarda Burkeho. Chandler a Monika se nakonec opravdu vezmou a adoptují dvojčata.

Courteney Cox

Courteney Cox

Courteney Cox v roce 1995
Rodné jméno Courteney Bass Cox Arquette
Narození 15. června 1964
USA Birmingham, Alabama
Choť David Arquette (1999 -)
Významná(é) role Monica Gellerová
Přátelé
Gale Weathers
Vřískot

Courteney Coxová Arquetteová (narozena Courteney Bass Coxová 15. června 1964 v Alabamě) je americká televizní herečka a příležitostná modelka. Její nejznámější role, je role Monicy v seriálu Přátelé.

Osobní život

Narodila se podnikateli a chůvě v Alabamě, později se její otec přestěhoval na Floridu a ona s matkou a jejím přítelem do New Yorku. Po vystudování střední školy začala studovat architekturu na Mount Vernon College for Women. Nedokončila jí a začala se věnovat práci modelky a herečky.

Později byla přítelkyní Iana Copelanda, Adama Duritze a Michalea Keatona. Poté potkala Davida Arquetta a 12. června 1999 si ho vzala při Anglikánském obřadu. Později se Courteney a Davidovi narodila dcera Coco Riley Arquettová.

V roce 1999 se Courteney podrobila laserové operaci očí.

Kariéra

Courteney je první ženou, která vyslovila slovo perioda v televizi, bylo to v reklamě na tampony Tampax. Později hrála v klipu Bruce Springsteena a několika seriálech jako např. Seinfeld. V roce 1993 začala hrát v seriálu Přátelé. Hrála také ve filmech jako Ace Ventura: Zvířecí detektiv, Vřískot, Vřískot 2 a Vřískot 3
» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist