kontaktní čočky | Hotel Paradise soutěž | Dárky pro muže | Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Čedok katalog 2012 | Dárky pro muže | Master Chef | Originální dárky k Vánocům

Jak stahovat z torrentůNejdříve si musíte stáhnout program na stahování torrentů. Nejlepší cesta k získání Azurea (dnes už pod jménem Vuze) vede přes jeho domovskou stránku http://azureus.sourceforge.net . Na ní je přímý odkaz na poslední verzi (v době psaní článku 2.3.0.4, Proto se nelekejte, když program bude vypadat jinak než na našich obrázcích). Možné je použít i jiné zdroje, avšak program nemusí být aktuální. To nám však nevadí, protože Azureus se nám po každém spuštění snaží zaktualizovat.
Pro běh programu je zapotřebí JRE, které lze získat zde: http://java.com/en/download/index.jsp . To je však mimo rozsah článku a tak budeme předpokládat, že je nainstalováno v pořádku.

Instalace
Po vybrání verze operačního systému stáhneme instalační soubor. Ve Windows se nám spustí klikací průvodce, v GNU/Linuxu stačí rozbalit archív a spustit.
Objeví se nám obrázek jedovaté žáby a průběh načítání programu.

Stahování
Jelikož jsme tento program začali používat kvůli stahování, řekneme si, jak na to a podrobné nastavení si necháme na příští díl. Torrent soubory se otevírají přes ikonku “otevřít .torrent soubor (Nestahovat do výchozí složky)“, kterou najdeme v liště ikonek jako druhou zprava. Ke stejnému účelu můžeme použít i menu “Soubor/Otevřít/otevřít .torrent soubor” (Nestahovat do výchozí složky). Objeví se nám okénko pro výběr .torrent souboru.

Po vybrání se zobrazí další okénko, ve kterém vybereme složku, do které se má stahovaný soubor (či adresář) uložit. Po výběru už začíná samotné stahování. V hlavním okně vidíme řádek několika údaji. Zde jsou vysvětleny ty, které nejsou na první pohled jasné:

Zdraví: Vypovídá o zdraví torrentu. Podrobnosti se můžete dočíst v menu Nápověda/O zdraví torrentu

#: Priorita torrentu.
Zdroje: Počet lidí, kteří již mají stažený celý soubor.
Klienti: Počet připojených lidí, kteří soubor stahují.

Návod vytvořil: PCnews.cz» Nahlásit chybu

Odkazy: Facebook přihlášení | Překladač anglických vět | Sedací pytle | Prodáváme levné kontaktní čočky od značkových výrobců. REMY Clip in vlasy vysoké kvality. Levné volání pro všechny. Moje čočky jsou skvělé. Doporučuji tyto levné kontaktní čočky všem.

Přátelé online

Přátelé ke shlédnutí

Přátelé


Seriál Přátelé

Přátelé (Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda seriálu Přátelé (Friends) byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994. Seriál Přátelé (Friends) byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou. Poslední epizodu seriálu Přátelé (Friends) sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál Přátelé (Friends) 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Přátelé online, on-line

Přátelé ke shlédnutí, online

Přátelé epizody

MP3 Přátelé

Přátelé česky

Přátelé download


Toplist SuperLink.cz
TOPlist